вул. Курсова, 64, м. Біла Церква Київська область, 09117 Україна

Головна » Волейбол

26 березня проведена відкрита першість Білоцерківської районної ДЮСШ з волейболу серед юнаків та дівчат, на базі Узинської ЗОШ №1.

За ІІІ місце змагалися хлопці НВК Узинської гімназії та Поправського НВО (готував команду Василь Шегда), але удача була на стороні учнів НВК Узинська гімназія, друге місце здобули хлопці Узинської ЗОШ №1 (готував команду Віктор Павлієнко), а переможцями стали юнаки Дроздівської ЗОШ (готували команду - Олександр Бочаров, Станіслав Тулуман).

... Читати далі »

Категорія: Волейбол | Переглядів: 141 | Додав: saitsport999 | Дата: 2017-03-27 | Коментарі (0)

24 лютого на базі Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулися фінальні змагання першості Білоцерківського району з волейболу серед збірних команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів, головний суддя змагань Павлієнко Віктор Миколайович, учитель фізичної культури закладу. Цим змаганням передували зональні зм ... Читати далі »

05 січня 2017 року на базі Узинської ЗОШ №1 проведено Різдвяний турнір з волейболу пляжного.

Після урочистого відкриття змагань, головним суддею змагань Костянтином Нестеренком було оголошено програму змагань.

По результатах проведених ігр треті місця зайняли команди Узинської ЗОШ №1 та Узинської №2 в складі яких виступали відповідно: Дарина Рязанцева, Капітоліна Сорокіна та Анна Пазюра, Дарина Горяча. Другими стали: Мілана Ткачук, Мілана Вигівська та Наталія Саченко, Анастасі ... Читати далі »