вул. Курсова, 64, м. Біла Церква Київська область, 09117 Україна

Головна » 2018 » Березень » 23 » Кращі волейбольні команди - визначені!
8:41 PM
Кращі волейбольні команди - визначені!

23 березня в чудовій спортивній залі Поправського НВО відбулися фінальні змагання першості Білоцерківського району  з волейболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти,.

Фіналу передували зональні змагання в яких взяли участь 16 команд дівчат та 18 команд юнаків,

які змагалися в чотирьох групах, переможці  яких і прибули до Поправської школи щоб позмагатися та визначити кращих спортсменів району.

На урочистому відкритті змагань були присутні: сільський голова Іван Петрович Кабула, директор Білоцерківської районної дитячо-юнацької школи Ганна Іванівна Яценко, директор Поправського НВО Інна Григорівна Стукалюк, які привітали учасників змагань із спортивним святом та побажали перемог. За  вагомий  особистий внесок в розвиток фізичної культури та спорту подякою було відзначено місцевого мецената Олександра Миколайовича Падалку.  
        Пролунав гімн, змагання оголосили відкритими. Головний суддя Василь Васильович  Шегда оголосив розклад проведення ігор.
        Позмагатися приїхали команди переможниці в своїх групах попередніх зональних змагань, тому змагання були емоційними, безкомпромісними та дуже не простими.
         Серед команд дівчат непереможними були вихованки тренера ДЮСШ  та вчителя Віктора Горчинського – дівчата Озернянської школи.

Срібні медалі здобули вихованки тренера ДЮСШ та вчителя Василя Шегди – учениці Поправського НВО.

За третє місце та  бронзові медалі змагалися учениці Узинської ЗОШ №1 (вчитель Віктор Павлієнко) та Узинської ЗОШ №2, перемогу здобули спортсменки Узинської ЗОШ №2 (вчитель Сергій Сапожник). 

Серед команд юнаків перемогу здобули вихованці тренера-викладача відділення волейболу Білоцерківської районної ДЮСШ Олександра Бочарова, спортсмени Дроздівської ЗОШ (вчитель Станіслав Тулуман). 
        Срібні медалі виборола команда юнаків Фурсівської школи (вчитель Тетяна Єжова).
        За ІІІ місце змагалися юнаки Узинської ЗОШ №1 (вчитель Віктор Павлієнко), та спортсмени Узинської ЗОШ №2 (вчитель Сергій Сапожник), але удача була на стороні спортсменів Узинської ЗОШ №1, які і стали бронзовими призерами змагань.
                 Ведучих спортсменів в номінаціях було відзначено грамотами, а саме:
-    кращий гравець серед дівчат – Постоюк Мар’яна (Поправське НВО),
-    кращий гравець серед юнаків – Зімоглядов Віктор (Дроздівська ЗОШ)
-    кращий нападник серед дівчат – Панухнік Ліна (Узинська ЗОШ №2),
-    кращий нападник серед хлопців – Постолюк Євгеній (Фурсівська ЗОШ),
-    кращий захисник серед дівчат – Рязанцева Дар’я (Узинська ЗОШ №1),
-    кращий захисник серед хлопців – Маліновський Максим (Дроздівська ЗОШ).
          Команди переможниці змагань нагороджені кубками та грамотами відділу освіти Білоцерківської РДА, а спортсмени переможці та призери змагань нагороджені медалями, які вручила директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Яценко, побажавши всім учасникам змагань досягнень та перемог в спорті та в житті.
Більше фото

Категорія: Волейбол | Переглядів: 282 | Додав: saitsport999 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar