вул. Курсова, 64, м. Біла Церква Київська область, 09117 Україна

Головна » 2018 » Жовтень » 19 » Змагання з шахів, шашок, тенісу настільного, визначено кращих
9:24 PM
Змагання з шахів, шашок, тенісу настільного, визначено кращих

19 жовтня в гостинній Озернянській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася першість з шахів, шашок, настільного тенісу. серед учнів закладів загальної середньої освіти Білоцерківського району   Позмагатися приїхали представники 11 шкіл Білоцерківського району. 


На відкритті змагань директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Яценко та   директор Озернянської ЗОШ І-ІІІ ст. Юрій Онопрієнко побажали удачі, успіхів та перемог учасникам змагань.

Головний суддя змагань, вчитель фізичної культури Віктор Горчинський оголосив програму змагань. На урочистому відкритті Віктора Леонідовича відзначили за плідну та невтомну працю в освітній галузі та галузі фізичної культури і спорту подякою відділу освіти Білоцерківської РДА.. Учні Озернянської ЗОШ часто посідають призові місця на районних та обласних змаганнях, а його вихованка Анжела Жуковська, яка навчається з 2017 року в спортивному закладі м.Києва не досягнувши ще і 18 років в травні 2018 року здобула звання майстра спорту з дзюдо, а 11 жовтня 2018 року стала вже чемпіонкою України!


Районі змагання з шахів, шашок, настільного тенісу були цікаві та захоплюючі.  Учасники змагань отримали багато позитивних емоцій.


Директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Яценко та головний суддя змагань Віктор Горчинський нагородили переможців та призерів змагань медалями та грамотами відділу освіти Білоцерківської РДА. 

Щиро вдячні директору Озернянської ЗОШ І-ІІІ ст. Юрію Онопрієнку що пригостив учасників змагань смачними пиріжками. 


Результати змагань будуть опубліковані додатково.                       Більше фото тут

Категорія: Теніс настільний | Переглядів: 675 | Додав: saitsport999 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar