вул. Молодіжна, 16-А, с. Мала Вільшанка, Білоцерківський район, Київська область, 09175 Україна

Головна » 2021 » Жовтень » 12 » Зірочки футболу - загораються!
10:08 AM
Зірочки футболу - загораються!

12 жовтня 2021 року  на чудовому футбольному майданчику Маловільшанської ЗОШ №2 відбулася першість з міні-футболу серед 6-8 класів закладів освіти, з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва.


Участь взяли команди закладів освіти Маловільшанської територіальної громади: ОНЗ Озернянської ЗОШ, Потіївської ЗОШ, Маловільшанської ЗОШ №2, Маловільшанської гімназії, Сорокотязького НВО та Чупирянського НВО.
Команди були розподілені на 2 групи. За результатами жеребкування до першої групи потрапили команди: Озерна, Потіївки, Малої Вільшанки №2. До другої групи: Маловільшанської гімназії, Чупири та Сорокотяг.
На урочистому відкритті змагань учасників вітали голова Маловільшанської громади Юрій Дробович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмила Бугаєнко, директор Маловільшанської ЗОШ №2 Ірина Борзенко. директор дитячо-юнацької спортивної школи Ганна Яценко. Пролунав Державний гімн України, змагання оголосили відкритими. Головний суддя змагань Григорій Пташник ознайомив учасників з розкладом ігор.


Відкрили змагання команди Потіївської ЗОШ та Маловільшанської ЗОШ №2. Гра закінчилася з рахунком 4:1 на користь команди Маловільшанської ЗОШ №2. Продовжили ігри команди другої групи  Маловільшанської гімназії та Чупирянського НВО, 5:1 на користь команди з Чупири. Ігри в групах відбувалися по коловій системі в напруженій, безкомпромісній боротьбі.


В першій групі місця розподілилися так:
1.    Маловільшанська ЗОШ №2 – 6 очок;
2.    ОНЗ Озернянська ЗОШ – 3 очки;
3.    Потіївська ЗОШ – 0 очок.
          В другій групі:
1.    Сорокотязьке НВО – 6 очок; 
2.    Чупирянське НВО – 3 очки;
3.    Маловільшанська гімназія – 0 очок.
Визначилися команди-фіналісти. 
За третє місце грали команди з  с.Озерна та с.Чупири. Гра закінчилася з рахунком 3:1 на користь команди Чупирянського НВО, яка зайняла ІІІ місце.


І ось довгоочікуваний фінал Маловільшанська ЗОШ №2 - Сорокотязьке НВО. Основний час закінчився з рахунком 3:3. І лише в додатковому часі перемогу здобула команда Маловільшанської ЗОШ №2 з рахунком 5:3.


Команди Маловільшанської ЗОШ №2,  Сорокотязького НВО, Чупирянського НВО були нагороджені грамотами, медалями, кубками та футбольними м'ячами, які в урочистій обстановці їм вручили сільський голова Юрій Дробович та начальник відділу освіти Людмила Бугаєнко. Також було відзначено:
кращого воротаря – Романа Герасименка (Сорокотязьке НВО);


кращого гравця – Павла Дудку (Маловільшанська ЗОШ №2).


Бажаємо учасникам змагань подальшого спортивного зростання, успіхів та перемог!

                                                                         Більше фото тут

 

 

Категорія: Футбол | Переглядів: 329 | Додав: saitsport999 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar