вул. Молодіжна, 16-А, с. Мала Вільшанка, Білоцерківський район, Київська область, 09175 Україна

Головна » 2021 » Серпень » 23 » Україна - могутня, прекрасна і Незалежна держава!
6:20 PM
Україна - могутня, прекрасна і Незалежна держава!


З нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 30-річчя Незалежності в Україні проводиться багато урочистостей до яких приєднується і дитячо-юнацька спортивна школа Маловільшанської територіальної громади.

Вихованці спортивної школи взяли участь та попали в десятку кращих у фінальних змаганнях чемпіонату Київської області з волейболу пляжного, що відбувся 21 серпня в м. Білій Церкві. 


На базі Маловільшанської ЗОШ № 2 в передсвяткові дні відбулися товариські зустрічі та турніри з волейболу пляжного та футболу серед вихованців ДЮСШ. 


23 серпня, в Україні відзначають День Державного Прапора. Свято встановлено «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України» згідно з Указом Президента від 23 серпня 2004 року.
24 серпня - 30 років незалежності – це справді знакова подія, яку неможливо вмістити у вузькі межі формальних святкувань. Тому що Україна – молода країна з багатовіковою історією. Упродовж сторіч мільйони українців боролися за здобуття незалежності, пройшли через зради, війни та голодомори. А здобувши таку омріяну свободу й державність, уже покоління наших сучасників було змушене відстоювати свободу та європейський вибір на революціях, а згодом – зі зброєю в руках захищати суверенітет і територіальну цілісність Української держави від зазіхань північного сусіда. За 30 років незалежності Україна подолала надзвичайно багато викликів. Але ми вистояли, стоїмо й неодмінно переможемо!

Переглядів: 230 | Додав: saitsport999 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar