вул. Курсова, 64, м. Біла Церква Київська область, 09117 Україна

Головна » 2018 » Травень » 16 » Традиційна Спартакіада з легкої атлетики визначила кращих!
4:47 PM
Традиційна Спартакіада з легкої атлетики визначила кращих!

                 

16 травня на базі стадіону комунального закладу Київської обласної Ради Центру Олімпійської підготовки в cселищі Терезине відбулася XXІХ Спартакіада з легкої атлетики серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. На спортивному святі були присутні почесні гості: голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Васильович Джегур, перший заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Степанович Савчук, заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації Володимир Миколайович Толочко, в.о.начальника відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації  Вікторія Василівна Бабенко, начальник відділу молоді та спорту Білоцерківської районної державної адміністрації  Надія Михайлівна Крилевець, начальник відділу культури та туризму Білоцерківської районної державної адміністрації  Роман Валерійович Бичек, директор стадіону Київського обласного  Центру Олімпійської підготовки Григорій Дмитрович Музика, директор Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи та головний суддя змагань  Ганна Іванівна Яценко.
      На урочистому відкритті змагань командував парадом учитель Терезинського НВО, кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, переможець Всеукраїнських змагань, Максим Олександрович Багмет.
       За високий професіоналізм, відповідальне ставлення до своїх професійних обов’язків, активну участь в спортивному житті району були нагороджені: вчитель фізичної культури Озернянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Віктор Леонідович Горчинський, учитель фізичної культури Пилипчанського навчально-виховного комплексу Юрій Борисович Строкін, учитель фізичної культури Терезинського навчально-виховного об'єднання  Максим Олександрович Багмет,

учитель фізичної культури Дроздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Станіслав Володимирович Тулуман, учитель фізичної культури Шкарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ольга Анатоліївна Чорна, учитель фізичної культури Поправського навчально-виховного об'єднання  Василь Васильович Шегда, вчитель Маловільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №2 Григорій Федорович Пташник.
    В змаганнях взяли участь 22 навчальні заклади Білоцерківського району, понад 200 юних спортсменів. Спортивне свято  пройшло на високому організаційному рівні. 
       Призери та переможці змагань в особистому заліку нагороджені грамотами та медалями відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації, кращі вчителі фізичної культури були нагороджені також і цінними подарунками від відділу молоді та спорту Білоцерківської районної державної адміністрації.
Підсумки результатів  командного заліку дивіться нижче.

Більше фото дивіться тут 

 

Місце

Прізвище учня

Заклад освіти

Стрибки у довжину: юнаки 2000-2002р.н.

І

Вдовика Дмитро

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІст. №2

ІІ

Лепей Артур

Піщанське НВО

ІІІ

Коваль Ростислав

Пилипчанський НВК

Стрибки у довжину: юнаки 2003-2004р.н. і молодші

І

Богаченко Максим

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ

Яновський Максим

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ

Воєвода Назар

Яблунівський НВК

Стрибки у довжину: дівчата 2000-2002р.н.

І

Висота Дарина

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІст. №2

ІІ

Белодій Катерина

Потіївське НВО

ІІІ

Бондар Вероніка

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Стрибки у довжину: дівчата 2003-2004р.н. і молодші

І

Свірська Вікторія

Макіївське НВО

ІІ

Ткачук Богдана

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ

Стороженко Дарина

Озернянська ЗОШ №1

Біг 60: юнаки 2003-2004р.н. і молодші

І

Богачено Максим

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ

Попов Костянтин

Розаліївське НВО

ІІІ

Тимощук Денис

Пилипчанський НВК

Біг 60: дівчата 2003-2004р.н. і молодші

І

Свірська Вікторія

Макіївське НВО

ІІ

Гайддук Руслана

Терезинське НВО

ІІІ

Бабенко Валерія

Пилипчанський НВК

Біг 100м: юнаки 2000-2002р.н.

І

Зимоглядов Віктор

Дроздівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Лепей Артур

Піщанське НВО

ІІІ

Заболотний Ярослав

Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Біг 100м: дівчата 2000-2002р.н.

І

Висота Дарина

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ

Прусенко Вікторія

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ

Богаченко Юлія

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Біг 200м: юнаки 2003-2004 р.н. і молодші

І

Ільніцький Максим

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Титаренко Єгор

Дроздівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ

Тимощук Денис

Пилипчанський НВК

Біг 200м: дівчата 2003-2004р.н. і молодші

І

Гуменюк Анна

Пилипчанський НВК

ІІ

Беседіна Олександра

Пилипчанський НВК

ІІІ

Александрова Вікторія

Маловільшанський НВК

Біг 400м: юнаки 2000-2002р.н.

І

Сидоренко Володимир

Дроздівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Оверченко Максим

Маловільшанський НВК

ІІІ

Зимоглядов Віктор

Дроздівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Біг 400м: дівчата 2000-2002р.н.

І

Юрченко Ірина

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Піддубна Павліна

Піщанське НВО

ІІІ

Балог Каріна

Острійківська ЗОШ І-ІІІ ст.

естафета 4х100 м

 

ЗОШ І-ІІ ст.2003р.н. і молодші

ЗОШ І-ІІІ ст. 2000 р.н. і молодші

І

Глушківське НВО

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ

Озернянська ЗОШ №1

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ

Сорокотязьке НВО

Макіївське НВО

       

Місце

Навчальний заклад

Очки

Школи І-ІІ ступеня

І

Озернянська ЗОШ  №1

76

ІІ

Фастівське НВО

116

ІІІ

Чупирянське НВО

125

4

Биковогребельке НВО

141

5

Глушківське НВО

144

6

Сорокотязьке НВО

158

7

Скребишівське НВО

163

Школи І-ІІІ ступеня

І

Маловільшанська ЗОШ  №2

15

ІІ

Пилипчанський НВК

29

ІІІ

Дроздівська ЗОШ

48

4

Озернянська ЗОШ

49

5

Піщанське НВО

56

6

Макіївське НВО

79

7

Розаліївське НВО

89

8

Шкарівська ЗОШ

91

9

Поправське НВО

94

10

Терезинське НВО

94

11

Маловільшанський НВК

101

12

Яблунівський НВК

106

13

Острійківська ЗОШ

107

14

Потіївське НВО

117

15

Томилівське НВО

156

Категорія: Легка атлетика | Переглядів: 1097 | Додав: saitsport999 | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 0
avatar