12 вересня на стадіоні «Колос» с. Шкарівка відбулися спортивно-масові заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту серед учнів закладів загальної середньої освіти Білоцерківського району. Програма заходів включала: шахи, шашки, настільний теніс, міні футбол, волейбол пляжний. Взяло участь більше 100 учасників з 13 закладів освіти та команда тенісистів Узинської ОТГ.
На параді відкритті учасників змагань привітали в.о. голови Білоцерківської РДА Володимир Толочко, начальник відділу молоді та спорту Білоцерківської РДА Надія Крилевець, голова профспілкового комітету працівників освіти Іван Горячий, директор Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Ганна Яценко.
Під час урочистого відкриття змагань нагороджено активістів спортивного руху Білоцерківщини. Зокрема, за вагомий особистий внесок в розвиток фізичної культури та спорту на Білоцерківщині, високий професіоналізм, активну участь в спортивно-масовому житті району відзначено начальника відділу молоді та спорту Білоцерківської РДА Надію Крилевець,
головного спеціаліста відділу молоді та спорту Білоцерківської РДА Сергія Соколова, учителя ОНЗ Озернянської ЗОШ І-ІІІ ст., тренера-викладача ДЮСШ Віктора Горчинського, учителя Пилипчанського НВК І-ІІІ ст. Юрія Строкіна, учителя Маловільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Юлію Мялківську, тренера-викладача ДЮСШ Григорія Пташника, учителя Терезинського НВО І-ІІІ ст., тренера-викладача ДЮСШ Максима Багмета, учителя Фастівського НВО І-ІІ ст., тренера-викладача ДЮСШ Віталія Ковтуна, учителя Поправського НВО І-ІІІ ст., тренера-викладача ДЮСШ Василя Шегду, учителя Піщанського НВО І-ІІІ ст., тренера-викладача ДЮСШ Катерину Скаржановську, учителя Скребишівської ЗОШ І-ІІ ст. Світлану Ступнікову, тренера-викладача ДЮСШ Костянтина Нестеренка, учителя Сорокотязьського НВО І-ІІ ст. Дмитра Кузьменка.
Змагання вдалися емоційними, цікавими, захоплюючими.
Начальник відділу молоді та спорту Білоцерківської РДА Надія Криливець та директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Яценко нагородили переможців та призерів змагань кубками, медалями, грамотами побажали спортсменам досягати подальших успіхів у житті та спорті.
Підсумки спортивно-масових заходів з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту серед учнів закладів загальної середньої освіти
Шахи
Місце Юнаки 5-7 кл.
І Демченко Денис Глушківське НВО І-ІІ ст.
ІІ Мацюка Дмитро ОНЗ Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІ Комашня Євген Острійківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Юнаки 8-11 кл.
І Макарчук Дмитро Острійківська ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІ Костенко Максим ОНЗ Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІ Верлан Мирослав Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Дівчата 8-11 кл.
І Гоцалюк Діана Скребишівська ЗОШ І-ІІ ст.
ІІ Зубенко Аліна ОЗО «Шкарівський академічний ліцей»
ІІІ Маркова Поліна Піщанське НВО І-ІІІ ст.
Шашки
Місце Юнаки 5-7 кл. Школа
І Коломієць Денис Піщанське НВО І-ІІІ ст.
ІІ Кучерський Артем Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
ІІІ Лісовенко Артем Глушківське НВО І-ІІ ст.
Юнаки 8-11 кл.
І Бондарчук Валентин Острійківська ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІ Гаджієв Хан Поправське НВО І-ІІІ ст.
ІІІ Сович Володимир Піщанське НВО І-ІІІ ст.
Дівчата 5-7 кл.
І Браницька Вікторія Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
ІІ Поночовна Дарина Острійківська ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІ Ломаєва Анна Скребишівська ЗОШ І-ІІ ст.
Дівчата 8-11 кл.
І Остаписько Любов Скребишівська ЗОШ І-ІІ ст.
ІІ Ушакова Аліса Піщанське НВО І-ІІІ ст.
ІІІ Бондар Анастасія ОЗО «Шкарівський академічний ліцей»
Настільний теніс
Місце Юнаки 5-7 кл. Школа
І Журба Костянтин Узинська ОТГ
ІІ Доміловський Вадим Узинська ОТГ
ІІІ Власюк Микола Острійківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Юнаки 8-11 кл.
І Гаврилюк Олександр ОЗО «Шкарівський академічний ліцей»
ІІ Казанов Гліб Скребишівська ЗОШ І-ІІ ст.
ІІІ Баланчивадзе Давид Узинська ОТГ
Місце Дівчата 5-7 кл.
І Баланчивадзе Дана Узинська ОТГ
ІІ Пітєй Анна ОЗО «Шкарівський академічний ліцей»
ІІІ Петрашевська Яна Скребишівська ЗОШ І-ІІ ст.
Дівчата 8-11 кл.
І Бучукурі Марина ОЗО «Шкарівський академічний ліцей»
ІІ Чумак Софія Узинська ОТГ
ІІІ Тарасенко Анастасія ОЗО «Шкарівський академічний ліцей»
Міні-футбол
І ОЗО «Шкарівський академічний ліцей»
ІІ ОНЗ Озернянська ЗОШ І-ІІІст.
ІІІ Пилипчанський НВК І-ІІІ ст.
Кращий гравець Корсун Ілля ОЗО «Шкарівський академічний ліцей»
Волейбол пляжний (дівчата)
І Заїка Анна команда №1 Поправського НВО І-ІІІ ст.
Постолюк Мар’яна команда №1 Поправського НВО І-ІІІ ст.
ІІ Хайнакова Вікторія команда №2 Поправського НВО І-ІІІ ст.
Проценко Юлія команда №2 Поправського НВО І-ІІІ ст.
ІІІ Осадча Ліна Терезинське НВО І-ІІІ ст.
Рудник Олена Терезинське НВО І-ІІІ ст.
Більше фото тут
|