вул. Курсова, 64, м. Біла Церква Київська область, 09117 Україна

Головна » 2018 » Жовтень » 4 » Першість Білоцерківського району з футболу серед школярів - фінішувала!
7:27 PM
Першість Білоцерківського району з футболу серед школярів - фінішувала!

4 жовтня  відбулася першість Білоцерківського району з футболу серед  закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, яка проводилася на стадіоні «Колос» в с.Шкарівка. 
        На параді відкриття змагань президент ФК «Граніт» Сергій Коваленко та директор Білоцерківської районної ДЮСШ побажали юним футболістам гарної гри та нових перемог. 
Змагання проходили в наполегливій та цілеспрямованій грі.  Головним суддею змагань призначений тренер-викладач Білоцерківської районної ДЮСШ Артем Юрковський. 
За третє місце змагалися команда Терезинського НВО (вчитель Максим Багмет, директор Людмила Іванюсь) та Потіївського НВО, з рахунком 0:1 бронзові нагороди здобула команда Потіївського НВО підготував команду вчитель Андрій Сулима. У захоплюючому фіналі зустрілися команди Шкарівської ЗОШ та  команда Дроздівської ЗОШ.

В нелегкій, безкомпромісній грі з рахунком 1:0 друге місце зайняла – команда Дроздівської ЗОШ (вчитель Станіслав Тулуман, директор Лідія Бодрик),

а чемпіонами першості Білоцерківського району сезону 2018-2019н.р. стали футболісти Шкарівської ЗОШ (вчитель Ольга Чорна, директор Олег Крутаков). 
Команда переможець та команди призери змагань були медалями та грамотами відділу освіти Білоцерківської РДА. Також грамотами були відзначені кращі футболісти в номінаціях:
-    кращий бомбардир першості  учень Шкарівської ЗОШ – Богдан Ковальчук,
-    кращий захисник першості учень Дроздівської ЗОШ - Єгор Тітаренко,
-    кращий гравець першості  учень Шкарівської ЗОШ - Артур Цалай,
-    кращий воротар першості учень Потіївського НВО – Степан Кречківський.

Більше фото тут

Категорія: Футбол | Переглядів: 484 | Додав: saitsport999 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar