вул. Курсова, 64, м. Біла Церква Київська область, 09117 Україна

Головна » 2018 » Травень » 10 » Перші змагання юних футболістів
4:39 PM
Перші змагання юних футболістів

      10 травня на футбольному полі «Колос», який знаходиться в с. Шкарівка відбулася відкрита першість Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з футболу серед команд юнаків.

Змагання проводилися з метою розвитку та популяризації футболу серед дітей. На змаганнях були присутні : директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Яценко, спеціаліст відділу молоді та спорту Білоцерківської РДА Сергій Соколов; керівник відділу спорту Шкарівської сільської ради Сергій Ковальчук;
          В боротьбі за перше місце перемогу отримала команда юних футболістів Шкарівської ЗОШ тренер-викладач Білоцерківської районної ДЮСШ Артем Юрковський, який був головним суддею змагань

         Срібні медалі здобули футболісти Дроздівської ЗОШ, тренер-викладач Станіслав Тулуман. Це були перші змагання юних футболістів, тому дуже зворушливо проходило нагородження. Переможці та призери змагань були нагороджені кубками медалями та грамотами.
Визначені найкращі футболісти в номінаціях: 
-    кращий бомбардир Ковальчук Владислав (Шкарівська ЗОШ); 
-    кращий воротар Булавенко Максим (Дроздівська ЗОШ); 
-    кращий нападник Омельченко Антон (Дроздівська ЗОШ);
-    кращий захисник Ніконенко Матвій (Шкарівська ЗОШ);
-    кращий гравець Парфенов Артем (Шкарівська ЗОШ) отримав також пам’ятну статуетку від Сергія Соколова, який представляв відділ молоді та спорту Білоцерківської РДА.
Зростайте і сяйте юні зірочки, бажаємо успіхів і перемог вам і вашим наставникам.

 

Категорія: Футбол | Переглядів: 525 | Додав: saitsport999 | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 0
avatar