вул. Курсова, 64, м. Біла Церква Київська область, 09117 Україна

Головна » 2020 » Січень » 17 » Новини волейболу пляжного
6:58 PM
Новини волейболу пляжного

17 січня на Білоцерківщині, в чудовій спортивній залі Терезинського навчально-виховного об’єднання, відбулася відкрита першість Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з волейболу пляжного серед юнаків.

Позмагатися за звання чемпіонів приїхали десять команд юнаків, з с. Макіївки, с. Шкарівки, с. Озерна, с. Розаліївки, с. Піщана та смт. Терезине.


На параді відкриття змагань учасників привітала Ганна Яценко директор Білоцерківської районної ДЮСШ та головний суддя змагань тренер-викладач Білоцерківської районної ДЮСШ Костянтин Нестеренко, побажавши спортсменам вдалих виступів.
Ігри були дуже цікавими, емоційними, команди грали на рівні, і багато раз лише третя партія визначала  переможця.


Дуже напруженою була фінальна гра за перше місце, яка складалася з трьох партій, де першу партію виграли спортсмени з с.Макіївки, другу партію виграли юнаки з с.Шкарівки і лише третя партія визначила переможців, ними стали Богдан Ковальчук та Дмитро Мазуренко, що навчаються в  ОЗО «Шкарівський академічний ліцей» готувала спортсменів вчитель Ольга Чорна, друге місце у спортсменів з Макіївського НВО Євгена Кравченка та Володимира Шульги, готував спортсменів тренер-викладач ДЮСШ  Анатолій  Якименко, бронзовими призерами стали вихованці  тренера ДЮСШ та вчителя Терезинського НВО Максима Багмета: Владислав Скибіцький та Олексій Данькевич. 


Директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Яценко нагородила переможців та призерів змагань кубками, медалями та грамотами відділу освіти Білоцерківської РДА.

Більше фото тут

Категорія: Волейбол пляжний | Переглядів: 514 | Додав: saitsport999 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar