вул. Курсова, 64, м. Біла Церква Київська область, 09117 Україна

Головна » 2019 » Квітень » 19 » Легка атлетика - королева спорту!
5:17 PM
Легка атлетика - королева спорту!

 

 19 квітня в с. Шкарівка, на стадіоні “Колос» відбулася відкрита першісь Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з легкої атлетики, та районний етап змагань серед учнів закладів загальної середньої освіти «Старти надій». Позмагатися приїхали команди: Острійківської ЗОШ, Маловільшанської ЗОШ № 2, Маловільшанського НВК, Глушківського НВО, Скребишівського НВО, Поправського НВО, Яблунівського НВК, Терезинського НВО, Томилівського НВО, ОНЗ Шкарівської ЗОШ.


   На параді відкриття змагань учасників вітали начальник відділу молоді та спорту Надія Крилевець та директор Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Гання Яценко, які побажали учасникам змагань успіхів, удачі та встановлення рекордів.

Відділення спортивної аеробіки ОНЗ Шкарівської ЗОШ під керівництвом тренера Юлії Аршинової вітало учасників змагань спортивним виступом. Головним суддею був тренер-викладач ДЮСШ Григорій Пташник, суддями: Костянтин Нестеренко, Максим Багмет, Юлія Аршинова, Ніна Оскерко, Юлія Мялківська.

   Змагання були дуже емоційними та цікавими.

Переможці в видах програми змагань нагороджені кубками відділу молоді та спорту, а всі переможці та призери змагань нагороджені медалями та грамотами відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації.


   

Таблиця результатів з видів програми змагань

                            Переможці та призери
          відкритої першості Білоцерківської районної ДЮСШ
з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005-2006 р.н., 2007 р.н. і молодших
                 19.04.2019 стадіон «Колос» с.Шкарівка

№  
з/п    Прізвище, ім’я           Школа                      Місце 

    Біг 60 м (дівчата) 2005-2006 р.н.
1    Гайдук Руслана      Терезинське НВО    1
2    Пастух Аліна           Томилівське НВО    2
3    Хайнакова Вікторія    Поправске НВО    3

    Біг 60 м (юнаки) 2005-2006 р.н.
1    Скибідський Владислав    Терезинське НВО    1
2    Васінський Євгеній             Глушківське НВО    2
3    Кацалап Владислав           Глушківське НВО    3

    Біг 60 м (дівчата) 2007 р.н. і молодші
1    Горин Дарина                 Поправске НВО    1
2    Крижанівска Софія    Яблунівський НВК    2
3    Богдан Марія               Терезинське НВО    3

    Біг 60 м (юнаки) 2007 р.н. і молодші
1    Оскерко Ярослав                 Терезинське НВО    1
2    Зубенок Павло    Маловільшанська ЗОШ №2    2
3    Лісовенко Артем                   Глушківське НВО    3

    Біг 300 м (дівчата) 2005-2006 р.н. 
1    Гайдук Руслана       Терезинське НВО    1
2    Хайнакова Вікторія    Поправске НВО    2
3    Пелих Любов          Яблунівський НВК    3

    Біг 300 м (юнаки) 2005-2006 р.н. 
1    Скибідський Владислав    Терезинське НВО    1
2    Казанов Гліб                  Скребишівське НВО    2
3    Ващенко Денис                Яблунівський НВК    3
    
Біг 300 м (дівчата) 2007 р.н. і молодші
1    Гурин Дарина                                 Поправске НВО    1
2    Богдан Марія                               Терезинське НВО    2
3    Степаненко КатеринаМаловільшанська ЗОШ №2    3

    Біг 300 м (юнаки) 2007 р.н. і молодші
1    Оскерко Ярослав                 Терезинське НВО    1
2    Зубенок Павло    Маловільшанська ЗОШ №2    2
3    Руденко Сергій                       Поправске НВО    3

    Стрибки у довжину (дівчата) 2005-2006 р.н.
1    Гайдук Руслана          Терезинське НВО    1
2    Пелих Любов             Яблунівський НВК    2
3    Питаренко Марина    Яблунівський НВК    3

    Стрибки у довжину (юнаки) 2005-2006 р.н.
1    Скибідський Владислав    Терезинське НВО    1
2    Ващенко Денис                 Яблунівський НВК    2
3    Ростівский Владислав     Яблунівський НВК    3

    Стрибки у довжину (дівчата) 2007 р.н. і молодші
1    Тищенко Софія               Маловільшанська ЗОШ №2    1
2    Степаненко Катерина    Маловільшанська ЗОШ №2    2
3    Петрик Анастасія            Маловільшанська ЗОШ №2    3

    Стрибки у довжину (юнаки) 2007 р.н. і молодші
1    Зубенок Павло    Маловільшанська ЗОШ №2    1
2    Петренко Назар                   Томилівське НВО    2
3    Оскерко Ярослав                Терезинське НВО    3

                                    Переможці та призери

                  змагань районного етапу Всеукраїнських дитячих
                                 спортивних ігор «Старти надій»
                           серед закладів загальної середньої освіти
                               19.04.2019 стадіон «Колос», с.Шкарівка


з/п    Прізвище, ім’я     Школа    Місце 
    Біг 60 м (дівчата)
1    Буда Світлана         ОНЗ «Шкарівська ЗОШ»    1
2    Литвин Тетяна         ОНЗ «Шкарівська ЗОШ»    2
3    Даровська Дар’я     ОНЗ «Шкарівська ЗОШ»    3


    Біг 60 м (юнаки)
1    Швень Захар           ОНЗ «Шкарівська ЗОШ»    1
2    Ткаченко Євгеній    ОНЗ «Шкарівська ЗОШ»    2
3    Цалай Артур           ОНЗ «Шкарівська ЗОШ»    3
4    Балас Артем           ОНЗ «Шкарівська ЗОШ»    3


    Біг 400 м (дівчата)
1    Даровська Дар’я          ОНЗ «Шкарівська ЗОШ»    1
2    Дринь Марія                         Острійківська ЗОШ    2
3    Рядненко Анастасія    ОНЗ «Шкарівська ЗОШ»    3


    Біг 400 м (юнаки)
1    Швень Захар           ОНЗ «Шкарівська ЗОШ»    1
2    Ткаченко Євгеній     ОНЗ «Шкарівська ЗОШ»    2
3    Власюк Микола                Острійківська ЗОШ    3
    

      Стрибки у довжину (дівчата)
1    Буда Світлана               ОНЗ «Шкарівська ЗОШ»    1
2    Хуторенко Анна                     Острійківська ЗОШ    2
3    Тарасенко Анастасія    ОНЗ «Шкарівська ЗОШ»    3
    

Стрибки у довжину (юнаки)
1    Ткаченко Євгеній    ОНЗ «Шкарівська ЗОШ»    1
2    Швень Захар           ОНЗ «Шкарівська ЗОШ»    2
3    Ткач Іван                          Острійківська ЗОШ    3


    Піднімання тулуба із положення лежачи (дівчата)
1    Дринь Марія                    Острійківська ЗОШ    1
2    Грейда Софія                  Острійківська ЗОШ    1
3    Кусанівська Яна     ОНЗ «Шкарівська ЗОШ»    2
4    Даровська Дар’я     ОНЗ «Шкарівська ЗОШ»    3


    Піднімання тулуба із положення лежачи (юнаки)
1    Швень Захар              ОНЗ «Шкарівська ЗОШ»    1
2    Цалай Артур              ОНЗ «Шкарівська ЗОШ»    1
3    Ткаченко Євгеній       ОНЗ «Шкарівська ЗОШ»    2
4    Верміненко Назар     ОНЗ «Шкарівська ЗОШ»    3
 

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ

 

Категорія: Легка атлетика | Переглядів: 534 | Додав: ledime | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar