вул. Курсова, 64, м. Біла Церква Київська область, 09117 Україна

Головна » 2020 » Лютий » 4 » Інноваційний урок  фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу
7:21 PM
Інноваційний урок  фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу

 

      04 лютого 2020 року відповідно Положення про Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок  фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 07 вересня 2011 року № 1030, наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 08.01.2020 № 3, з метою розвитку футболу в Білоцерківському районі, на базі Терезинського НВО відбувся районний тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».


    Учасників вітали та бажали успіхів у спорті та житті заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації Володимир Толочко, начальник відділу освіти Вікторія Бабенко вручила Сертифікат номіналом в 5 000 грн. на придбання спортивного інвентарю.


   Після завершення уроку відбулося його обговорення, на якому виступили Григорій Пташник – вчитель-методист Маловільшанської ЗОШ №2, Віктор Троценко  вчитель-методист Трушківської ЗОШ, та

підвів підсумки обговорення проведення уроку фізичної культури з елементами футболу Олексій Лакіза - завідувач кафедри психології, педагогіки та менеджменту освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», кандидат педагогічних наук, доцент. По закінченні обговорення було вироблено рекомендації підвищення якості та ефективності роботи на уроці фізичної культури.

Категорія: Футбол | Переглядів: 533 | Додав: saitsport999 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar