вул. Молодіжна, 16-А, с. Мала Вільшанка, Білоцерківський район, Київська область, 09175 Україна

Фізична культура і спорт в КЗ  ДЮСШ Маловільшанської територіальної громади

Здоров’я людини нерозривно пов’язане із її заняттям фізичною культурою і спортом, з діяльністю по оздоровленню, підтриманню здорового способу життя.

Комунальний заклад Маловільшанської сільської ради "Дитячо-юнацька спортивна школа"  єсть центром спортивно-масової роботи серед учнівської молоді. ДЮСШ створена в лютому 2021 року. 

 
 
         Тренерсько-викладацький колектив КЗ Маловільшанської сільської ради "Дитячо-юнацька спортивна школа" працює на базі сільських шкіл під керівництвом директора – Ганни Іванівни Яценко , яка сама в минулому була Чемпіонкою України з легкоатлетичного п'ятиборства.
 

Організацією спортивного життя району займаються фахівці: тренери-викладачі, вчителі фізичної культури, працівники органів державного управління фізичною культурою та спортом. 

До послуг спортсменів діють стадіони в м. Узині, смт. Терезине, та  селах Трушки, Фурси, Шкарівка та ін. Для розвитку футболу задіяно 35 футбольних полів, одне з них із синтетичним покриттям в с. Шкарівці. Для проведення уроків фізичної культури та розвитку волейболу та баскетболу в районі є 36 спортивних майданчиків, 29 спортивних залів про які опікується адміністрація району, яку очолює Генадій Васильович Джегур..

Традиційними масовими стали в районі Спартакіада серед учнівської молоді, а також серед працівників агропромислового комплексу. Щорічно в спортивно-масових заходах приймає близько 15 тисяч учасників.

За роки існування, а це більше 25 років вихованцями школи були більше 12 тисяч школярів району, 14 з них стали майстрами спорту, 38 кандидатами в майстри спорту, більше 300 спортсменів виконали нормативи І спортивного розряду.

 

 

Лідерами фізичної культури та спорту серед загальноосвітніх шкіл є ОНЗ Озернянська ЗОШ, Поправське НВО, Маловільшанська ЗОШ №2, .